سایت اصولگرای صراط نیوز نوشت:

همایش هشت ماه نبرد سایبری که  در سالن همایش‌های آسمان در شهرک قدس تهران برگزار شد، با تقدیر از پیام فضلی نژاد به عنوان «جانباز جنگ نرم» به کار خود پایان داد.
در این همایش، محمد حسین صفارهرندی (وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی)، سردار حسین یکتا (رییس ستاد راهیان نور)، حسین قدیانی (نویسنده و شاعر)، احسان محمدحسنی (مدیر موسسه عاشورا) و وحید جلیلی (سردبیر نشریه راه) حضور داشتند که صفارهرندی و سردار یکتا با تقدیر از فضلی نژاد، انگشتر حدیدی را به رسم یادبود به وی اهداء کردند.

 این اولین حضور وی در یک مراسم عمومی پس از ترور نافرجام در شامگاه 2 اسفند بود. پیام فضلی نژاد پس از مراسم تقدیر به مدت 20 دقیقه سخنرانی کرد و از ماهیت ماسونی «جنبش سبز» پرده برداشت. صراط نیوز برای نخستین بار متن كامل این سخنرانی را متشر می كند .

فضلی نژاد در ابتدای این سخنرانی با طرح این سوال كه چرا حرکت های اصلاح طلبان را برخواسته از ایدئولوژی ماسونی می دانیم و جنبش سبز را یك فتنه ی سبز ماسونی می نامیم. 

چرا معتقدیم پروژه انتخاباتی آنان در 22 خرداد 1388 یك پروژه انگلیسی بود كه برخواسته از تئوری های مثلث سرویس های جاسوسی mi6 ، سیا و موساد بود گفت :
اولا اغلب رهبران اصلاح طلبان در ایران یا فراماسونر هستند یا دلبسته ی ایدئولوژی ماسونی اند از عبد الكریم سروش كه رسما از دست پرنس برن هارد ولیعهد هلند جایزه ی کلوپ سری بیلدربرگ به نام جایزه ی اراسموس را گرفت و این چنین عضویت رسمی خود را در عالی ترین نهاد ماسونی جهان اعلام كرد تا سید محمد خاتمی كه فارغ از حضورش در اجلاس سری بیلدر برگ در شهر پرتقال در کتاب "از دنیای شهر تا شهر دنیا" با راهنمایی حسین بشیریه از همه ی فلاسفه ی ملحد ماسون به عنوان فیلسوفی متدین و موفق یاد كرده است تا حزب کارگزاران سازندگی و حزب مشارکت كه در رسانه هایشان مثل شهروند امروز و روزنامه ی شرق و... رسما حزب کودتا های ماسونی مثل یك کودتای سرمایه داری در انگلستان را به عنوان انقلاب های مدرن ستودند و همان نسخه را برای ایران پیشنهاد کردند و تا میر حسین موسوی كه به روایتی عضو لژ فراماسونری قسطنطنیه است همه نشانی از وابستگی به فراماسون ها را در کارنامه ی خود دارند چرا باید چشم بر این حقایق ببندیم  .

فضلی نژاد پیرامون وابستگی سید محمد خاتمی به فراماسونرها ادامه داد : من در اینجا آقای خاتمی را متهم می کنم به وابستگی به ماسون ها به دلیل اینکه ایشان در کتاب "از دنیای شهر تا شهر دنیا" اغلب فلاسفه ی فراماسونر را مثل جان لاك كه پدر ماسون های انگلیسی است ستوده است آقای خاتمی برای خود چه رسالت، وظیفه و مسئولیتی می دیده تا در کتابش كه سال 1373 از سوی نشر نی منتشر شده بیاید و اغلب فلاسفه ی ملحد غرب را به عنوان فیلسوفانی مومن و متدین معرفی كند؟ آنهم فلاسفه ای كه به اجماع همه ی مورخان برجسته ی جهان از ویل دورانت تا بروك ماذلیش جزو پدران فلسفه ی ماسونی هستند .

فضلی نژاد درباره عضویت میرحسین موسوی در لژ فراماسونری قسطنطنیه گفت:
از سوی دیگر گمانه های بسیاری درباره ی عضویت میر حسین موسوی در لژهای ماسونی مطرح بوده است و همیشه مصلحت ها و ملاحظات مانع از آن شده تا این گمانه زنی ها مورد تحقیق تاریخی مطلوب قرار گیرد. آقای میر حسین موسوی عضو لژ فراماسونری قسطنطنیه است این روایتی است كه بسیاری از مورخان برجسته ی ایران و بسیاری از پژوهشگران سیاسی این مرز و بوم آن را مطرح کردند حتی یكی از مورخان برجسته یك ماه پیش در گفتگوی تلفنی به شخص من گفت: كه اسناد عضویت میر حسین موسوی در لژ فراماسونری قسطنطنیه موجود است و جاسوسی ایشان برای صهیونیست ها یك احتمال بسیار قویست چرا دستگاه قضایی و نیرو های امنیتی ما به این گزاره ها بی توجه هستند ما میر حسین موسوی را متهم می كنیم به عضویت در لژ های ماسونی در قوه ی قضائیه و نهاد های امنیتی خواهان رسیدگی به پرونده ی ایشان با عنوان "جاسوسی برای صهیونیست ها" هستیم .

پژوهشگر موسسه كیهان درباره شباهت كودتای سرمایه داران انگلیسی در سال 1688 میلادی با كودتای سبز فراماسونرها در سال 1388 شمسی در ایران اظهار داشت : کودتای انتخاباتی اصلاح طلبان در 22 خرداد 1388 یك کودتای ماسونی بود چرا چنین قضاوت می كنیم اولا پروژه ای كه اصلاح طلبان از دو سال پیش از انتخابات دهم ریاست جمهوری خصوصا با محوریت حزب کارگزاران سازندگی كلید زدند تکرار موج نوی کودتای سرمایه داران در انگلستان بود كه 320 سال پیش یعنی در سال 1688میلادی اتفاق افتاد تاریخ جاسوسی و کودتا ها البته پر از تشابهات حیرت انگیز است و شاید برای شما عجیب باشد كه بگویم 320 سال پیش نیز جنبشی به نام جنبش سبز در انگلستان سال 1688 میلادی توسط فراماسونرها در درون میخانه های حوالی لندن تاسیس شد تا کودتای نرم سرمایه داران پروتستان در انگلستان به ثمر بنشیند و این تشابه شگفت انگیز کودتا ی سرمایه داران سكولار در انگلستان 1688 با کودتای سرمایه داران در ایران 1388 شمسی است .

وی درباره سابقه ی ماسونی و ریشه انگلیسی جنبش سبز گفت : در هر دو کودتا چه کودتای سرمایه داری انگلیسی چه کودتای سبز در ایران ابتدا جناح موسوم به اصلاح طلبان بر مبنای آموزه های مارتین لوتر شعار اصلاح مذهبی و رنسانس اسلامی میدادند ، در انگلستان سرمایه داران پروتستان 20 سال قبل از کودتا شعار اصلاح دین می دادند همان سرمایه دارانی چون جان لاك كه تاجران برده بود و از نخستین استعمار گران قاره ی آمریكا در ایران نیز از قضا بیست سال پیش از کودتای سبز روشنفکران بورژوای با شعار اصلاح دینی و پروتستانتیسم اسلامی پا به میدان نهادند دقیقا پس از جنگ تحمیلی عبدالکریم سروش و سید محمد خاتمی كه هر دو وابستگی های ماسونی آشکار دارند نسخه انگلیسی را برگزیدند تا یك مارتین لوتر مسلمان متولد شود .

مارتین لوتر یكی از پیشگامان فرا ماسونری بود كه آیین ماسونی رز صلیبی را تبلیغ می كرد بنابراین هم در کودتای سرمایه داران انگلیسی 1688 میلادی و هم در کودتای سبز ماسونی ایران در 1388 شمسی آموزه های ماسونی مارتین لوتر محور فعالیت اصلاح طلبان برای آغاز روند سكولاریسم دینی بود در هر دو کودتا اصلاح طلبان پس از شعار اصلاح دینی شعار جامعه ی مدنی و حکومت سكولار را سر دادند در انگلستان جان لاك به تصحیح از توماس هاپ در کتاب "رساله ای درباره ی حكومت" نوشت كه مشروعیت الهی باید از نظریه ی دولت ساقط گردد جان لاك گفت كه هدفم از این كار تثبیت تاج و تخت احیاگر و منجی كبیر سلطنت یعنی خواستگاه دوباره برگشته ی ما ویلیام سوم است كسی كه خود را منجی تاج و تخت می دانست پدر جامعه مدنی توسط سید محمد خاتمی در ایران دانسته شد اندیشه جامعه ی مدنی به عنوان بستر ساز کودتای سرمایه داران انگلیسی از 15 سال قبل از آن کودتا در لندن پا به عرصه گذاشت .

وی درباره بازتولید گفتمان فراماسونر های انگلیسی در ایران توسط اصلاح طلبان پس از پایان جنگ تحمیلی افزود: در ایران نیز از قضا عبدالکریم سروش در حلقه ی كیان و سید محمد خاتمی در حلقه ی آیین از15 سال قبل از کودتای ماسونی سبز شعار جامعه ی مدنی و حکومت سكولار می دادند . دو سال قبل از هر دو کودتا سرمایه داران پروتستان در ائتلاف با سیاست مداران و حاکمان اصلاح طلب حول محور واحدی اجتماع کردند دو سال قبل از کودتای سرمایه داران انگلیسی رهبران اصلاح دینی سرمایه داران و اعضای مجلس عوام در میخانه ای حوالی لندن بر سر کودتای براندازی حکومت جیمز دوم به توافق رسیدند گویا مقدر بود از هنگامی كه فراماسون ها در عرصه ی قدرت همه ی رخداد ها در میخانه ها رقم بخورد .

نویسنده پرفروش ترین كتاب سیاسی سال با شرح جزئیات سند وابستگی جنبش سبز به فراماسونرهای انگلیسی ادامه داد : حزب سبز یا همان حزب ویج كه جان لاك تئوریسین سیاسی آن است با شعار زندگی، آزادی و مالكیت تحت نام باشگاه سبز فعالیت خود را شدت بخشید . تمامی اعضای این حزب جزء فراماسونر های برجسته ی انگلستان بودند سبز های فراماسونر انگلیسی كه آن هنگام با اقدام هایشان ، قدرت را در پارلمان از دست داده بودند از رهگذر پیمانی با محافظه کاران و هفت تن از اشراف متنفذ ائتلاف بزرگ سبز ها را در انگلیس سال 1686 تشكیل دادند.

در ایران نیز مانند انگلستان دقیقاً دو سال قبل از انتخابات حزب کارگزاران رسما نسخه ی کودتای انگلیسی فراماسون ها را برای انتخابات دهم ریاست جمهوری پیشنهاد كرد . هفته نامه شهروند امروز از سال 1386 در مقالاتی مانند "زنده باد سرمایه داری" و "چرا انگلیسی ها جمهوری خواه نیستند؟" به قلم محمد قوچانی به صراحت گفت كه باید براساس مدل انگلیسی ، خواست سرمایه داران ایرانی را تبدیل به خواست قدرت كنیم و صراحتا از سال 1386 حزب کارگزاران از باشگاه سبز به عنوان محملی برای براندازی حاکمیت نام برد كه تمام رگه های این نسخه ی انگلیسی را در هفته نامه ی شهروند امروز می توان جستجو كرد .

وی در نقد ایدئولوژی حزب كارگزاران گفت : این چنین رنگ و بوی ماسونی جنبش سبز در ایران آشکار شد. حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران در سال 1386 گفت برای ما تکنو کرات ها فرقی نمی كند چه حاکمیتی در ایران سر كار باشد با هر رژیمی كه در ایران حاکم باشد كار می كنیم بنابراین برای کارگزاران رژیم شاه و جمهوری اسلامی فرقی نمی كرد مهم تامین منافع آنان بود و این یكی از محور های اصلی تفکر ماسونی است در هر دو کودتا چه در ایران و چه در انگلستان كشوری خارجی از اصلاح طلبان حمایت می كرد و اصلاح طلبان نیز چشم به حمایت آنان دوخته بودند.

فضلی نژاد درباره حمایت های خارجی از كودتاگران انگلیسی و ایرانی ادامه داد : درکودتای سرمایه داران انگلیسی در سال 1688 سران جنبش سبز در 30 ژوئن 1688 با ارسال دعوتنامه ای به حاکم هلند از او خواستند تا با حمله ی به انگلستان آزادی را برای انگلیسی ها به ارمغان آورد و برای حفظ فرقه ی پروتستان به کشورشان حمله كند حاکم . هلند نیز در پاسخ به نامه ی سبز های انگلیسی نوشت كه برای حفظ حقوق و اشراف و نظام سرمایه داری به انگلستان حمله می کنند . در کودتای 1688 انگلیس اصلاح طلبان سبز هیچگاه شعار عدالت اجتماعی و حقوق فقرا ندادند و توافقی نا نوشته میان سرمایه داران و حکومت های خارجی برای براندازی حکومت صورت گرفت .
در ایران نیز اصلاح طلبان دقیقا چنین روندی را پیمودند ، بعد از فروردین 1388 سفر های آقای خاتمی به اروپا و عربستان آغاز شد و ایشان از ملک عبدالله تقاضای پول كرد تا هزینه های انتخاباتی میر حسین موسوی را ساپورت كند ، حمایت های خارجی از اصلاح طلبان امروز یك پدیده ی آشکار و روشن است مشاهده می كنیم حمایت سرمایه داران از میر حسین موسوی نیز همینطور است .

فضلی نژاد در پایان پیرامون شعار انقلاب بدون خونریزی در هر دو كودتا گفت : بنابراین می بینیم كه همه ی محورهایی كه فراماسونر ها در کودتای سرمایه داری انگلستان 1688 دنبال می کردند هر کدام به نوعی در ایران سال 1388 شمسی باز آفرینی و باز تولید شد و نکته ی مهمتر از همه اینکه در هر دو کودتا اپوزسیون سیاسی با شعار انقلاب بدون خونریزی به سوی تشكیل جبهه ی واحدی رفت كه اتاق فكر آن در خارج از مرز ها بود . در انگلستان همپای روسی یعنی جان لاك از هلند این کودتا را رهبری می كرد و در ایران نیز مثلث نظریه پردازان سیا،mi6 و موساد رهبران این کودتا بودند و در هر دو کودتا جان لاك پیامبر این انقلاب بود.َ

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 اسفند 1388    | توسط: سعید    | طبقه بندی: سیاسی،     | نظرات()