سلام.
از یک سال و نیم پیش و اولین روزهایی که با بیلوکس آشنا شده بودم  مطالبی می شنیدم در باره ماهیت ضد اسلامی و صهیونیستی بیلوکس و اصل مخالفت اون با نظام جمهوری اسلامی ایران چرا که یک مسنجر ایرانی تحت مدیریت خارج نشینان بوده که این اواخر خبر تبلیغ این مسنجر در شبکه های ماهواره ای به گوش می رسه. بطور پراکنده هم با مقالاتی روبرو می شدم که کاربران اسلامی رو از حضور در این محیط برحذر می داشتند. همچنین عدم استفاده از آی دی های رنگی(واریز پول به حساب بیلوکس).
در ادامه مقاله ای رو در همین باره قرار می دم و بعدش نظر خودم در مورد این موضوع.

****************************************

صهیونیسم و کفر جهانی، در راستای پراکندن اندیشه های برنامه ریزی شد‌ه و مخرب، از طریق کتب، نشریات، فیلم، سی دی و برنامه های ماهواره ای، چند سالی است در رویکرد تازۀ خود به حوزۀ برنامه های اینترنتی از قبیل چت٬ وبلاگ، سایت های منحرف٬ فاروم و مسینجرهای صوتی٬ که بستری فراگیر و فضائی باز و بدون قید و بند برای تبلیغ، القاء و تزریق این افکار فاسد را در اختیار آنان قرار می دهد٬ هجوم آورده است و متاسفانه بیشترین قربانیان این ابزارهای شیطانی دشمنان، نوجوانان و جوانان معصوم٬ ناآگاه٬ بی تجربه و زود باور ما هستند. این مزدوران ماموریت دارند تا همچون سلول های سرطانی،

« عفت ، شرف، دین، غیرت، اعتقادات و ارزش های انسانی، اسلامی ، فرهنگی و انقلابی » جامعۀ ما را، با « تکرار و تلقین علمی و حساب شدۀ شبهات، عبارات و مطالب » به دور از هر گونه مانع، مجازات و نظارتی، آرام آرام و به شیوۀ نوین علمی – تبلیغاتی در ذهن شنوندگان نهادینه کرده٬ و همه ی سرمایه ها و پیشینه های معنوی و فرهنگی را از ذهن جوانان ما پاک کرده و بجایش شبهات و افکار انحرافی که اربابانشان برای آنها تهیه کرده اند٬ تزریق کنند.مسینجر «بیلوکس» که سال گذشته ابتدا با نام  «های چتر» ماموریت تخریبی - نفوذی خود را با مدیریت شخصی به نام « امیر ایتالیا» ! که بین دوستان مسلمان به «امیر اسرائیل» !! معروف است شروع کرد٬ برای جذب بر و بچه های مسلمان و ایرانی٬ نخست از حربۀ مسلمان و شیعه نشان دادن کادر اصلی خود» سود برد! سپس در مرحلۀ بعدی٬ یکی از همکاران خود با اسم جعلی «طغرل» را در نقش کسی که بعد از یک دوره اسلام ستیزی سنگین در برخی از مسینجرها٬ از اعمال سابق خود پشیمان و عابد و مسلمان گشته و خود را خاک پای تمام مسلمانان می داند و آماده سرویس دهی به آنان به جهت جبران دوران سیاه گذشته٬ پا به عرصه حضور گذاشت.طغرل که خود را مالک و مدیر یک مجموعه و تشکیلات بسیار بزرگ در انگستان معرفی می کند که صدها کارمند ریز و درشت! در زیر دستش به کارمندی مشغولند٬ معلوم نبود که چرا به غیر از زمانی که به خواب مشغول بودند٬ بقیه اوقات را با آیدی های مختلف شناخته شده و پنهان٬ در روم های مختلف به سر می برند؟!

 امیر اسرائیل و طغرل اهداف زیر را دنبال می کرده اند:

۱- حضور در روم های اسلامی و همنوا و همفکر نشان دادن خود با مسلمانان.

۲- جلب اعتماد و پایبند کردن مسلمانان به ماندن در بیلوکس٬ و ازدیاد اعتبار و ارزش خود٬ با اهداء آیدی ها و بعضا روم های رنگی به آنان. (جالب اینکه طغرل برای عادی جلوه دادن این عمل و پنهان کردن هر گونه همکاری و رفاقت ابتدائی خود با امیر اسرائیل و دیگر مالکان٬ بعد از رنگی کردن آیدی های افراد ٬ متن مذاکرات و حساب و کتاب خود با امیر اسرائیل در مورد آیدی های رنگی شده را به اشتباه! (اشتباه عمدی!) برای یوزرها می فرستاد.)

۳- طغرل که تا مدتها لال تشریف داشتند و هیچ صدائی از خود بروز نداده بودند٬ ناگهان در جائی بخاطر دفاع از امیر اسرائیل و حیثیت بیلوکس٬ بالاخره سکوتشان را شکستند! و پس از مدتی به عنوان بلندگو و مدافع سرسخت اسلام٬ وارد بحث های مسلمانان و نیز اسلام ستیزان شده و با تظاهر به دفاع از اسلام و مسلمانان٬ اما در حقیقت ایجاد درگیری های غیر علمی و غیر منطقی و فحاشی ها و اهانت های شرم آور در برخورد با مخالفین٬ سعی در خدشه دارد کردن منطق و دانش مسلمانان داشته اند.

۴- پس از مدتی که اعتماد و رفاقت مسلمانان را جلب کردند٬ کار و هنر اصلی ایشان در روم های گوناگون٬ گفتن جک های وقیحانه و سخیف و اهانت های شدید به هموطنان ترک٬ کرد٬ لر٬ عرب٬ گیلانی و ... شده است.

۵- معلوم نبود که طغرل خان! با داشتن صدها کارمند ریز و درشت انگلیسی٬ چرا خود را محتاج به برقراری ارتباط های نامشروع چتی٬ صوتی و گاه تصویری با دخترانی که در بیلوکس حضور داشتند ( و اینان با تسلط و نظارت و کنترل بسیار دقیق و کاملی که در تمام بخش های مسینجر٬ اعم از روم های عمومی٬ روم های خصوصی٬ پی ام ٬ صوت٬ تصویر و ... داشتند٬ آنها را شناسائی کرده بودند)٬ می دانستند؟!  بخاطر همین ارتباطات و سوء استفاده های ایشان بود که برخی از خانم ها در همان وقت  آیدی رنگی اهدائی ایشان را نپذیرفتند و برخی دیگر آیدی خود را عوض کرده و با آیدی مشکی وارد می شدند.

۶-  طغرل و امیر اسرائیل که خود را عاشق اسلام٬ پیامبر اسلام (ص) و ائمه اسلام (ع) و خاک پای مسلمانان نشان می دادند!  (و حتی در روم عزاداری امام حسین وقتی دوستان اعلام کردند که حیف که ایام عزاداری دارد به پایان می رسد٬ امیر اسرائیل با تعصب یک انسان تشنه شهادت! فریاد برآوردند که: «چه کسی می گوید که عزاداری تمام شده؟ تازه عزاداری از بعد از شهادت امام حسین (ع) شروع می شود.)٬ در همان ایام بارها با خوردن مشروب زیاد٬ سیاه مست کرده و در روم هایی که حرفهای بسیار رکیک و موسیقی های بسیار مبتذل پخش می شد٬ شرکت می کردند و صداهای قهقهه و جک گوئی شان گوش فلک را کر می کرد!

۷- در همان ایام (و همچنین قبل و بعد از آن) بارها روم مسلمانان به بهانه های مختلف بسته می شد٬ همه دوستان به یاد دارند که در روز عاشورا روم عزاداری امام حسین (ع) هنگام خواندن زیارت عاشورا ۳ بار٬ (با حضور امیر اسرائیل در روم)٬ بسته شد! و در همین ایام بود که امیر اسرائیل و طغرل به شدت به شخصیت های مورد احترام دوستان مسلمان با بی شرمی اهانت ها کردند.

۸- در زمانی که روم های اسلامی پرجمعیت می شد، برای پایین آوردن شان آن رو ها و اهانت به کاربران آن٬ بارها روم های سکسی و نیز روم های لات منشانه با حضور افرادی که یکسره با هم فحاشی های بسیار وقیحانه و بسیار رکیک مبادله می کردند٬ (از جنس همان فحش هایی که طغرل در استاتوس به منتقدین امیر اسرائیل حواله می داد!!)٬ باز می شد و علیرغم اعتراض دوستان٬ هیچ اقدام جدی برای بستن آن رو ها صورت نمی گرفت. در حالی که اگر یک روم اسلامی و یا انتقادی٬ بر خلاف سیاست و سلیقه و تفکر صاحبان مسینجر باز می شد با نظارت و گزارش جاسوسان٬ خیلی فوری بسته می شد!

۹- اوج کنار رفتن نقاب های امیر اسرائیل و طغرل در هنگامۀ فتنه گری ها و اغتشاشات بعد از انتخابات نمود کرد. و در این زمان بود که نقش اصلی و اهداف ماموریت آنان مشخص تر گردید. و این دو٬ از یک طرف با برپائی روم های ضد اسلامی که پر بود از اسلام ستیزان شناخه شده و رسوا٬ و سرهم کردن دروغ های بزرگ و شرم آور٬ و دفاع علنی و جانانه از اسلام ستیزان فحاش و اهانتگر٬ سعی در معکوس نشان دادن حقایق کرده اند. و از طرف دیگر با محدود کردن مسلمانان و بستن روم هایشان و نهایتا اخراج کردن آنها از بیلوکس نقش رسوا و چهرۀ کریه خود را که برای برخی از دوستان مسلمان کاملا عیان بود٬  به روشنی نشان دادند.

 در هیچ جای دنیا رسم نیست که صاحبان یک مسینجر خود علنا روم بزنند و در گفتگوها شرکت کنند و از یک گروه بخصوصی حمایت کرده و در راه  فعالیت و پاسخگوئی گروهی دیگر مانع ایجاد کنند. وظیفۀ آنان عبارت است از تدارک و ارتقاء مسینجر از لحاظ فنی و علمی و طبق اصول بین المللی.  ارتباط مدام داشتن با کاربران گوناگون و رسیدگی به شکایات و پیشنهادهای آنان بر طبق قوانین مسینجر ...

با بررسی ها و ترفندهای گوناگونی که توسط دوستان٬ از ابتدای شکل گیری بیلوکس صورت گرفته و با علنی شدن حرکات اخیر صاحبان بیلوکس هیچ شکی باقی نمانده که اینان «بهائی» هائی هستند که نقش دستمال توالت صهیونیست ها را ایفا می کنند و دشمنان سرسخت و کینه توز اسلام ٬ ایران و مسلمانان هستند.

به همین دلیل دوستان با قاطعیت و اتحاد تصیم گرفتند که این لانۀ دشمن را بالاتفاق ترک کرده و به یک مسینجر مناسب بروند.

 والسلام

****************************************************

اما تحلیل و نظر من

با گذشت حضورم در بیلوکس شکم بیشتر می شد مخصوصا با دیدن رومهایی نظیر تبلیغات مسیحیت و زرتشت و همچنین مشاهده افرادی که خودشون رو برگشته از اسلام به مسیحیت معرفی می کردند!

زمان می گذشت تا اینکه شاهد ایجاد رومی به نام (( قم حرم حضرت معصومه )) در بین رومهای بیوکس شدم. مایع خوشحالی بود. این روم و ادمین اون از قم متصل می شدند و به گونه ای هدف ترویج اسلام رو داشتند. طرفداران این روم از متوسط رومها بالاتر بود و محتوای خوبی هم داشت.

محرم 87 فرا رسید و رومی زده شد با نام حضرت ابوالفضل که روم عزاداری معرفی شد و یوزرهای زیادی وارد این روم شدند و در دهه اول محرم همواره بالاترین روم لیست بود. وارد این روم شدم و با مشاهده ای دی هایی هم تاسف خوردم هم خوشحال شدم. اشخاصی رو دیدم که به جرات می تونم بگم در کل عمرشون دو رکعت نماز نخوندن و فقط تو فکر مفاسد اخلاقی بودند و حتی صحبتهای ضد اسلامی و اهانت امیز زیادی ازشون شنیده شده بود. و خوشحالی از این بود که حداقل این روم با این عنوان بالاترین روم هست و وقتی یه یوزر خارجی لیست رو میبینه نشانه تشیع ما رو به وضوح میبینه و این مایع مباهات بود.

محرم هم گذشت و من زیاد به این روم نرفتم تا اینکه رسید به خرداد 88 و ماجرای جنبش (توهم) سبز!

در این ایام بیلوکس تبدیل شده بود به بلندگوی افراد زیادی برای شایعه پراکنی و تشویق و تحریک مردم به اغتشاش. تا جایی که همون امیر ایتالیای معروف داخل رومها روش ساختن مواد محترقه رو با کوکتل ملوتوف و .... آموزش می داد و اخبار مستقیم رو از رسانه های غریبه پخش می کرد. در این ایام تمام عناصر مخالف نظام جمهوری اسلامی داخل این روم بودند و تقریبا به چهره های شناخته شده برای همه تبدیل شده بودند. ضعف رسانه های داخلی در پوشش خبری این ایام ضربه زیادی به ما زد چرا که تلویزیون اخبار رو به هیچ وجه نشون نمی داد ولی ما می تونستیم از طریق همین اتاق بیلوکس اخرین اخبار رو بشنویم و ببینیم! ضمنا سایت اصلی بیلوکس هم از همین روزها بود که به دلیل قرار دادن تصاویر اغتشاشات تهران فیلتر شد چرا که در این سایت بخش به اشتراک گذاری تصاویر راه اندازی کرده بودند و همه مدل تصویر از اغتشاشات در ان اپلود می کردند. از این موقع به بعد بود که ضد نظام بودن روسای این مسنجر برای همه ثابت شد.

از این به بود که شاهد رومهای ضد انقلاب در تمام ایام تا به اکنون بودیم و هستیم. اما بعد از تثبیت آرای انتخابات شاهد حضور کمرنگ بچه های مدافع نظام در این مسنجر بودیم به همین دلیل بود که شخصا زیاد وارد رومهای آن نمی شدم ولی شاهدفعالیت اتاق ((قم حرم حضرت معصومه)) با ادمینی استاد پاسخگو و تنی چند از طلاب و استادان حوزه علمیه قم که بطور متمرکز اداره می شدند بودیم. تا اینکه رسیدیم به 8 دی 88  و حوادث عاشورا!. با هر حادثه ای اعم از حوادث روز قدس. روز 13 ابان. 16 آذر و ... شاهد اوج گرفتن تبلیغات علیه نظام و به موازات اون رشد رومهای ضد نظام در بیلوکس می شدیم. و عکس العمل چندانی از جانب نیروهای مدافع نظام نبودیم اما وقایع عاشورا باعث جریحه دار شدن غرور و تعصب بچه ها نسبت به اسلام و جمهوری اسلامی ایران شد چرا که ماهیت ضد اسلامی مخالفان بصورت واضحی برای همه نمایان شد . و از همین تاریخ هم بود که کم کم شاهد حضور فعالتر دوستداران نظام و ولایت در بین رومهای بیلوکس بودیم که خود باعث خوشحالی من بود. من هم بعنوان عضو کوچکی از دوستداران ولایت تصمیم گرفتم تا فعالیت بیشتری در این اتاقها داشته باشم تا موضع ما در بین سایر کاربران این مسنجر و فضای مجازی تقویت بشه.

در طول چند هفته اخیر بچه های دوستدار ولایت فعالیتهای زیادی در این محیط انجام دادند و با ایجاد اتاقهای پاسخ به سوالات از نظام جمهوری اسلامی ایران و مقام ولایت دفاع کردند. اختلافات شدیدی بین دو گروه دیده می شد تا اینکه 22 بهمن 88 واقعیت رو برای همه گان نمایان ساخت و پوشالی بودن تبلیغات مخالفان بر همه نمایان شد. از این تاریخ به بعد بود که شاهد به ثمر رسیدن فعالیتهامون بودیم. افرادی که تا اون روز در گروههای مخالف نظام و با عنوان رومهای جنبش سز فعالیت می کردند تغییر موضع می دادند و به جمع مدافعان و یا اگه موضع تندی در ماقبل داشتند از تبلیغات منفی خود دست برمیداشتند چرا که تا اون لحظه فکر می کردند نظر اکثر مردم مخالف نظام هست و البته این رو هم فراموش نکنیم که بعد از چند هفته از 22 بهمن ماجرای دستگیری ریگی پیش آمد که خود وزنه ی سنگینی برای نظام و تبلیغات علیه اعضای اصلی جنبش بود به خصوص اینکه قضایای همکاری این خائن با گروهکهای ضد انقلابی فاش شد و همه گان فهمیدند کسانی که از این جنبش حمایت می کنند همان خائنان به وطن هستند که با دلارهای آمریکایی کمر به نابودی ایران و به تاراج دادن استقلال ایران بسته اند.

و الان هم که در روزهای پایانی سال هستیم خوشبختانه جوو آرامی حاکم است (البته رومهای ضد نظام همچنان به تبلیغات خود بخصوص برای چهارشنبه آخر سال می پردازند).


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

اما موضوع بعدی مربوط میشه به ماجرای رنگی کردن ای دی ها و پولی که در این زمینه به حساب صاحبان بیلوکس(صهیونیست) واریز میشه. که خیلیها افراد رو از این کار نهی می کنند چرا که عقیده دارند این پولها درجهت مقابله با اسلام و نظام خرج میشه. در این مورد به این نکات اشاره می کنم
>>>
گاهی اوقات لازمه تا از ابزار دشمن در جهت مقابله با خود او استفاده کنیم که نمونه بارز این در هشت سال جنگ تحمیلی اتفاق افتاد و سلاحهای ما اکثرا ساخت امریکا بودند و با دشمنی جنگ می کردیم که اجیر شده از طرف امریکا بود. ضمن اینکه از این موضوع هم اگاهی داریم که امریکا پشتیبان درجه یک صهیونیسم و رژیم اسراییل است و پول کارخانه های اسلحه سازی امریکا صرف قدرت بخشیدن به صهیونیسم میشه.
همچنین رایانه هایی که ما استفاده می کنیم ساخت امریکا هستند و همینطور گوشیهای موبایل نوکیای ما که همه از ماهیت آن مطلع هستیم!

شاید برای خیلی افراد رنگی کردن  ایدی به نوعی سرگرمی باشه اما وقتی هدف در جهت دفاع از اسلام و حکومت اسلامی باشه و یا هر استفاده مفید دیگه ای می تونه توجیه پذیر باشه.
همچنین بعنوان نمونه بارز اتاق مربوط به حرم حضرت معصومه هم مدت مدیدی رنگی بود همینطور صاحب این اتاق از جانب حوزه علیمه قم دارای ای دی رنگی شده اند.

در این مقاله اشاره شده بود به موضوع تحریم این مسنجر به دلیل ماهیت صهیونیست بودن آن که به شدت مخالفت خودم رو اعلام می کنم . هر جا دشمن فعالیت می کنه ما هم باید حاضر باشیم با قدرت تمام و مانع رشد تفکرات اسلام ستیزانه آنها بشیم. به جرات می تونم بگم در طول همین مدت کوتاه به واسطه رومهایی که ایجاد شد حداقل در حدود 5 نفر رو به واضح شاهد تغییر موضعشون بودیم که خود پیروزی بزرگی در بین حدود سیصد یوزری که در مسایل سیاسی دخالت می کردند. جدای از افرادی که شناختی ازشون نداشتم و تغییر جبهه دادند!
وقتی می شنویم آمریکا بودجه 40 میلیون دلاری صرف جنگ سایبری با نظام می کنه متوجه می شیم که ما هم نباید در این زمینه بیکار بنشینیم و خالی کردن عرصه باعث ریشه دوانیدن دشمن خواهد شد.

-=-موفق باشید-=-

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 23 اسفند 1388    | توسط: سعید    | طبقه بندی: گفتگو، سیاسی، مطالب جاری وبلاگ و من،     | نظرات()