خبرنامه دانشجویان ایران: حمایت‌های آشکار و پنهان حجت الاسلام سید حسن خمینی از فتنه گران با وجود اهانت های مکرر این قماش به حضرت امام(ره) و عدم واکنش نوه گرامی امام خمینی(ره) به این جسارت ها ابهام برانگیز و تعجب آور است.به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، به نظر می رسد حامیان اصلی فتنه گران با بررسی کنش ها و واکنش های سید حسن خمینی به خصوص عدم موضع گیری وی در جریان پاره کردن عکس امام در ماجراهای آذر ماه امسال توسط جریان بازنده انتخابات و دیدار اخیر ایشان با زندانیان آزاد شده از زندان، به این نتیجه باطل رسیده اند که سید حسن خمینی با اندیشه ها و آرمان های امام فاصله گرفته اند.

لذا سعی در القا این مطلب دارند که حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی با عبور از امام و حاج احمد آقا خمینی، نام خود را در تاریخ ثبت کند!

اما بازخوانی سخنان و فرموده های یادگار امام، حاج احمد آقا، این نکته را به ذهن متبادر می سازد که فرزند خلف ایشان نه راه رسم پدر که روشی دیگر را اتخاذ کرده اند.

این جملات خواندنی تنها بخشی از سخنان مکتوب ایشان است:

*این نکته را گوشزد می نمایم که مسأله ملی گراها مسأله ای خطرناک است. ملی گرایی در مقابل اسلام گرایی است و اسلام گرایی خط محکم و استوار امام است.

*هر كس بین اطاعت از مقام معظم رهبری و امام راحل (ره) تفاوت قائل باشد، در خط آمریكاست.

*ملی گراها بهای اول برایشان میهن است و به انقلاب و نظام و اسلام یا اهمیتی نمی دهند و یا اهمیت بسیار ناچیزی برایشان دارد. اینها اصل و اساس برایشان ریاست است.

*[ ملی گراها] اگر به میهن هم علاقه دارند، میهنی است که رئیسش آنان باشند. اگر بعضی از آنان به اعمال فردی در چارچوب اسلام پایبند باشند ولی وقتی پای منافعشان پیش بیاید، از هیچ دروغ و تهمت و ناسزا فروگذار نیستند.

*آنان [ ملی گراها و نهضت آزادی] بعد از انقلاب لحظه ای در کنار امام نماندند. متلک و فحش و ناسزا به امام از کارهای رایج این از خدا بی خبران بود.

*مسأله دیگری که نهضت آزادی دنبال می کند، این است که اعتماد مردم را نسبت به امام کم کنند.

*آیا نهضت آزادی و مصدقی ها هنوز آدمهای درستی هستند که بعد از ارتحال ملکوتی برادر عزیزتان امام بزرگ فرمودید آنها که می گفتند امام محبوب نیست تشییع جنازه امام را دیدند و فهمیدند اشتباه می کنند. ملی گراها با برادر، امام، مرجع تقلید و رهبر شما سر ناسازگاری داشتند و دارند.

*اینها دل امام راحلمان را خون کرده اند و آدمهای بی دینی هستند که در قالب دین به اسلام و مسلمین ضربه می زنند. مقصودم از دین، دین امام است نه دین مخالفان امام که یزید و معاویه هم داشتند اما دینِ مقابل دینِ امام حسین علیه السلام.

*امروز شما می‌بینید كه انقلاب ما همان انقلاب است اما چون جنگ نیست و موضعگیریها، موضعگیریهای جنگی نیست رسانه‌های غربی حرفهای كم‌رنگ ما را پررنگ می‌كنند و اگر خدایی نكرده اشتباهی در صحبتی باشد آن را پررنگ می‌كنند.

*یكی از اثرات بزرگ جنگ، تثبیت انقلاب بود یعنی در سایه جنگ بود كه انقلاب تثبیت شد و ضد انقلابها رانده شده و به دست نیروهای انقلاب از نظام كنار گذاشته شدند و روی هم رفته آنچه كه مهم است همان تثبیت انقلاب است.

*بعضی از گفته های شما [آیت اله منتظری] چیزی جز خواست دشمنان قسم خورده انقلاب و اسلام نبود.

*امام نشان داده است كه در مقابل مصلحت نظام و اسلام از هیچ چیزی نمی گذرند.

*بعد از انقلاب من، فكر می كردم كه می شود منافقین و لیبرالها و سایر گروههایی كه در مبارزه دخالت داشتند را جذب نمود به آنها نزدیك شدم، من بارها به مرحوم شهید والامقام دكتر بهشتی و آقایان هاشمی و خامنه ای می گفتم اگر شما به مسئله ای رسیدید من به آن عمل می كنم ولی معتقدم كه این گروه ها را می شود جذب كرد. دیری نپائید كه دیدم این گروهها سرم كلاه گذاشته اند.

*]مردم[ امام را رهبر انقلاب می دانند، با انقلاب او بزرگ شده اند و ارزشهای متعالی را در او خلاصه می بینند و شما ]آیت اله منتظری[ را هم به خاطر این كه در خط امام می باشید و امام را ترویج كرده اید و در راه انقلاب اسلامی امام صدمه دیده اید دوست دارند و اگر شما روی دوستی امام تا آخر تكیه می كردید آنها شما را هم قبول داشتند چرا كه شما را بعد از امام مجتهدی می دانند كه می شود در كنارتان با آمریكا و شوروی جنگید ولی اگر شما از امام فاصله بگیرید و حتی اگر امام روزی به شما اخم كنند آنها نیز بی درنگ بشما اخم می كنند و حاضر نیستند شمای بدون حب امام را تحمل كنند.

*من فعلاً تنها خطر شما ]آیت اله منتظری[ را منافقین و لیبرالهای بی دین و مرفهین بی درد نمی دانم، من علاوه بر آنها خطر را در آخوندهای بدجنس متحجری می دانم كه در نجف امام را متهم به تارك الصلوه بودن كردند و پانزده سال خون به دل امام كردند. حواستان جمع باشد.

*حضرت آیت الله منتظری حرف ما این است كه چرا هر چه نوشتند امضاء می كنید؟ آیا جواب خون شهدا را می توانید بدهید؟ جواب آنهایی را كه برای حفظ نظام از خود گذشتند و شما برای دل خوشی چند لیبرال حاضرید به صورت غیرواقعی مطلب را به گونه ای مطرح كنید كه مرحوم سامی را نظام نابود كرده است. از این مسائل است كه امام فریاد می زنند كه:

"نفوذیها بارها اعلام كرده اند كه حرف خود را از دهان ساده اندیشان موجه می زنند. "

آیا نباید امام با درد و رنج بفرمایند:

"نباید برای رضایت چند لیبرال خود فروخته در اظهار نظرهای و ابراز عقیده ها به گونه ای غلط عمل كنیم كه حزب الله عزیز احساس كنند جمهوری اسلامی دارد از مواضع اصولیش عدول می كند. "

آیا نباید به شما تشر بزنند كه:

"من به آنهایی كه دستشان به رادیو و تلویزیون و مطبوعات می رسد و چه بسا حرفهای دیگران را می زنند صریحاً اعلام می كنم تا من هستم نخواهم گذاشت منافقین اسلام این مردم بی پناه را از بین ببرند. "

*به حسن و برادرانش این توصیه را می نمایم كه همیشه سعی كنند در خط رهبری حركت كنند و از آن منحرف نشوند كه خیر دنیا و آخرت در آن است و بدانند كه ایشان موفقیت اسلام و نظام و كشور را می خواهند.

*بدانند كه ایشان ]رهبری[ موفقیت اسلام و نظام و كشور را می خواهند. هرگز گرفتار تحلیل های گوناگون نشوند كه دشمن در كمین است.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 فروردین 1389    | توسط: سعید    | طبقه بندی: عمومی، اخبار، مقام معظم رهبری، سیاسی،     | نظرات()