مولتی بیلوکس 0.4.1.4

مولتی بیلوکس برای نسحه 0.4.1.4 نرم افزار مسنجر بیلوکس

دانلود مولتی بیلوکس 0.4.1.4

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 27 تیر 1389    | توسط: سعید    | طبقه بندی: گفتگو،     | نظرات()

نگاهی به وقایع تاریخی منتهی به پذیرش قطعنامه 598

در آستانه سالگرد پایان جنگ تحمیلی هشت ساله و پذیرش قطعنامه 598 توسط ایران هستیم.
مطلبی خواندم در خبرگزاری فارس که به تشریح وقایع سالهای آخر جنگ پرداخته.
با خواندن این مطلب متوجه شدم که به واقع با تمام دنیا رودر رو بوده و بصورت مستقیم به مقابله با آنها پرداخته. از جمله آن در خلیج فارس با نیروهای عربستان و امارات و کویت و آمریکایی که به بهانه حفاظت از خلیج فارس عملا وارد جنگ با ایران شده بود.

توصیه می کنم این نوشته  را در ادامه مطالب دنبال کنید...

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
(متن دارای چند اشتباه لغوی است که از ویرایش آن خودداری کردم ;)

سال 1365 شمسی در حالی به پایان می رسید كه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در حال تثبیت مواضع خویش در منطقه عملیاتی شرق بصره ، موسوم به شلمچه بودند كه به دنبال عملیات كربلای 5 به تصرف آنان در آمده بود. عملیات كربلای 5 گرچه به هدف نهایی خود یعنی جدا سازی منطقه بصره از شمال عراق نرسید اما برای رژیم بعثی عراق كابوسی تكان دهنده را آفرید و تمام حامیان منطقه ای و جهانی صدام را به تكاپویی جدی واداشت.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 27 تیر 1389    | توسط: سعید    | طبقه بندی: سیاسی،     | نظرات()

شکستهای اطلاعاتی آمریکا

سلام

در ماههای اخیر شاهد شکستهای پیاپی ستون اطلاعاتی آمریکا بودیم که از دستگیری ریگی شروع و به بازگشت شهرام امیری به کشور ختم شده و چه بسا در آینده شاهد پروسه های دیگری نیز باشیم.

اما این روزها ماجرای شهرام امیری تبدیل به موضوع داغ رسانه ای شده که به همین مناسبت لازم میبینم چند نکته رو بیان کنم.
ابتدا نگاهی گذرا به این ماجرا برای کسانی که شاید سالها بعد گذرشون به این نوشته میفته و از اصل ماجرا بی خبر هستند.
شهرام امیری محقق دانشگاه مالک اشتر تهران در فروردین 1388 زمانی که در سفر حج در مکه بودند به ناگاه ناپدید می شوند و ایران دستگاه استخبارات عربستان و همچنین سیا را در ناپدید شدن این محقق ایرانی دخیل دانستند.
ماهها گذشت و گذشت و ایران همچنان به دخیل دانستن آمریکا در این ماجرا تاکید می کرد. تا اینکه در خرداد1389 یعنی بیش از یک سال پس ناپدید شدن شهرام امیری ویدیویی از تلویزیون ایران پخش شد که در آن امیری حضور خودشو در امریکا اعلام کرد و گفت که توسط نیروهای عربستان و امریکا دستگیر و به امریکا برده شده. خلاصه میگم که بعد از آن این ماجرا داغتر شد و پس از تایید حضور امیری در امریکا کاخ سفید اعلام کرد که او به خواست خود و برای ادامه تحصیل وارد امریکا شده .......... تا اینکه پس از مدتی و در اواخر تیر 1389 امیری وارد کشور ایران شد.
در این رابطه همچنان آمریکا تاکید بر این داشت که دخالتی در ورود امیری به امریکا نکرده و ایشان کاملا آزادانه وارد آمریکا شده است. در این میان افشاگری ها امیری هم درباره دزدیده شدنش سندی بود برای ادعای ایران.

اما حال می خواهیم سوالاتی  را مطرح کنیم تا از واقعیت ماجرا باخبر شویم. این سوالات بدون در نظر گرفتن صحبتهای امیری در باره دلیل مدت حضور خود در آمریکا و نحوه ورودش از آمریکا پرسیده می شود..

1- اگر آقای امیری به خواست خود وارد آمریکا شده است پس چرا در هیچ یک از مبادی ورودی آمریکا ورد ایشان ثبت نشده است؟
2- چرا هیچ گونه پاسپورت و روادیدی به نام ایشان وجود ندارد؟
3-چرا بعد از بیش از یک سال و پس از آن که تصویر ضبط شده امیری رسانه ای شد امریکا حضور ایشان در خاک امریکا را تایید کردند چرا که تا پیش از آن امریکا حضور امیری در امریکا را کاملاانکار می کرده.
4-حضور یک محقق ایرانی در امریکا چه اهمیتی برای کاخ سفید داشته که بخواهد درباره آن بیانیه صادر کند چه بسا که هر ساله تعداد زیادی استاد و محقق ایرانی به امریکا و سایرکشورهای جهان سفر می کنند؟
5-امریکا خود اعلام کرد که درصورت ایمری از تصمیم خود درباره بازگشت به ایران منصرف شود 50میلیون دلار بعلاوه تضمین امنیت زندگی در اروپا را به وی خواهد داد. امریکا به چند دانشمند ایرانی چنین پیشنهادی را می دهد؟
6-امریکا اعلام کرد که درمقابل اطلاعاتی که امیری به آنها داده است مبلغ 5میلیون دلار به امیری داده است و از سویی دیگر عنوان می کند که اطلاعات امیری به درد ما نمی خورد. این به خودی خود حاوی صحبتهای متناقض نیست؟
7-آیا امریکا هر دانشمند ایرانی که وارد خاکش شود را مورد بازجویی و تخلیه اطلاعاتی قرار می دهد؟
.
.
.
 و دهها چرای دیگر که در ذهن همه وجود دارد. البته این اولین باری نیست که چنین اتفاقاتی برای شهروندان ایرانی می افتد و نشان دهنده وجود دموکراسی مطلق در نظام آمریکا یی و بطور کلی در دنیای حاضر ما است.
هنوز خاطره تلخ هواپیمای مسافربری با بیش از 250 مسافر که مورد اصابت موشک کشتی امریکایی قرار گرفت از خاطرمان نرفته..
چه کسی پاسخگوست؟
دعا برای فرج امام زمان را فراموش نکنیم که نجات دهنده همه ماست.


اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 27 تیر 1389    | توسط: سعید    |    | نظرات()

بیلوکس مسنجر 0.4.1.3

سلام

مدتی است وقت زیادی برای حضور در بیلوکس صرف نمی کنم. برای همین قرار دادن لینک ورژن جدید این مسنجر با تاخیر روبرو شد.

دانلود از لینک اصلی سایت بیلوکس

دانلود لینک کمکی مستقیم

دانلود لینک کمکی غیرمستقیم

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 27 تیر 1389    | توسط: سعید    | طبقه بندی: گفتگو،     | نظرات()

پاسخ خواندنی استاد دهخدا به رادیو آمریکایی

سایت دیپلماسی ایرانی منتشر کرد:

پاسخ علامه علی اکبر دهخدا به دعوت نامه ای که رادیو صدای آمریکا از طریق سفارت این کشور در تاریخ 19 دی 1332 یعنی 5 ماه بعد از کودتای 28 مرداد برای وی ارسال داشت.


متن نامه رئیس اداره اطلاعات سفارت آمریکا :

 

 19 دی 1332

خیابان ایرانشهر، فیشرآباد، تهران

 

آقای محترم- صدای آمریکا در نظر دارد برنامه ای از زندگانی دانشمندان و سخنوران ایرانی، در بخش فارسی صدای آمریکا از نیویورک پخش نماید. این اداره جنابعالی را نیز برای معرفی به شنوندگان ایرانی برگزیده است. در صورتی که موافقت فرمایید، ممکن است کتباً یا شفاهاً نظر خودتان را اطلاع فرمایید تا برای مصاحبه با شما ترتیب لازم اتخاذ گردد.


نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 16 تیر 1389    | توسط: سعید    | طبقه بندی: سیاسی، اخبار،     | نظرات()
RSS | Atom  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic